Home » Informacje techniczne

Informacje techniczne

21

Maj

Skontroluj używanego Seata przed zakupem

Świadczone przez nas usługi umożliwiły zdobycie solidnej praktyki i zaufania do naszych kontroli przed zakupowych.

08

Maj

Serwisuj na bieżąco wyjdzie taniej

Świadcząc usługi czujemy się odpowiedzialni za bezpieczeństwo naszych Klientów, dlatego też mobilizujemy ich, aby na bieżąco kontrolowali stan techniczny swoich samochodów. Praktyczne normy obsługowe wyznaczone są przez inżynierów producenta i aby eksploatacja pojazdu przebiegała prawidłowo należy się do nich w jak najszerszym zakresie zastosować. Normy te dotyczą zarówna aut objętych gwarancją jak i aut po okresie gwarancyjnym.

02

Maj

Skorzystasz kupując używanego Seata

Rynek aut używanych jest bardzo mocno rozwinięty, a ilość Seatów sprowadzonych z zagranicy znacznie przekracza liczbę egzemplarzy pochodzących z krajowych salonów.

27

kwi

Przyjaźni dla kobiet

Od dawna zauważamy, że Kobiety z przyjemnością siadają za kierownicą seatów, jednakże czy z taką samą przyjemnością odwiedzają serwisy. Chyba coś wiemy na ten temat i możemy stwierdzić, że często wolą skorzystać z męskiej pomocy.
Dlatego też dokładamy wszelkich starań aby zmienić to przeświadczenie, tak aby wszystkie prace zostały wykonane solidnie i w przyjaznej atmosferze, oraz aby nasze Klientki nie musiały się już niepokoić o swoje auto. Efektem naszych działań jest zdobycie zaufania pokaźnej grupy Klientek.

15

kwi

Często się zdarza, że kupujący po przekonaniu się z jak wadliwym autem ma do czynienia rezygnuje z zakupu

jest dowodem potrzeby takiej kontroli, aby na dać się naciągnąć na przyszłe straty.

Dowiedz się więcej

Strony