Home » Serwis » Przeglądy okresowe

Przeglądy okresowe

Wykonując czynności przeglądowe wymieniamy: oleje silnikowe, oleje w automatycznej i manualnej skrzyni biegów, w mostach, płyn chłodzący silnika, płyn w układzie hamulcowym, świece żarowe i zapłonowe, paski pomocnicze, filtry oleju, kabinowe, paliwa i powietrza.

Często nie jest brane pod uwagę przez Klientów, że przeglądy okresowe wykonywane na bieżąco pozwalają uchronić użytkownika przed wieloma niebezpiecznymi defektami. Wiele z nich można wykryć podczas kontroli stanu technicznego auta i w porę naprawić.

Stosowanie przez nasz zespół norm producenta i solidne wykonanie prac przez mechanika jest fundamentem naszej fachowości. Typowy przypadkiem z jakim się spotykamy są auta, które nie były serwisowane na bieżąco. Szczególnie w przypadku nowego Klienta ważne jest wtedy, aby w możliwie dokładny sposób zebrać informacje o wcześniejszych przeglądach, aby prawidłowo określić czynności jakie należało będzie wykonać.

Rozumiemy, że koszt napraw w wielu przypadkach jest wysoki i że Klienci szukają oszczędności, oraz jak ostrożnie podchodzą do napraw starszych egzemplarzy. Za każdym razem aktywnie bierzemy udział w rozwiązaniu problemu. Nasz zespół przed przystąpieniem do naprawy zawsze uzgadnia z Klientem wszystkie szczegóły. Staramy się, aby zastosowane części zamienne i ewentualne regeneracje dały możliwość zmniejszenia ceny. Nasz system komputerowy zapisuje informacje o przeglądach i naprawach, ułatwiając serwisowanie auta w czasie ponownych wizyt.

Możemy również wykonać badanie okresowe na Stacji Kontroli Pojazdów, jeśli sprawdzane tam parametry będą zgodne z wymaganiami.