Home » SEAT Warszawa

SEAT Warszawa

NASZE USŁUGI SERWISOWE
Wiemy jak wiele zależy od naszej dokładności podczas weryfikacji stanu technicznego. Jeśli natrafimy na niebezpieczny defekt bez owijania w bawełnę powiadamiamy Klienta o ryzyku i konieczności naprawy, gdyż to wpłynie na jego bezpieczeństwo.

Tendencje rozwojowe w motoryzacji idą z pewnością w kierunku jak największej produkcji samochodów, czy wiąże się to jednak ze wzrostem ich trwałości. Teoria i praktyka wyraźnie wskazuje na konieczność wykonywania systematycznej obsługi. Inaczej to wygląda, gdy auto jest na gwarancji i musimy wykonywać przeglądy aby jej nie utracić, a inaczej po jej wygaśnięciu.

Z praktyki wiemy, że Klienci rzadziej odwiedzają serwisy po zakończeniu gwarancji, uważając że ceny w autoryzowanych serwisach są zbyt wysokie. Dlatego też, dokładamy wszelkich starań aby zaproponować naszym Klientom lepsze rozwiązania, oraz pokazujemy że można wykonać usługi taniej i na wysokim poziomie.

Praktykę naszą wzbogacają na co dzień kolejne doświadczenia, oraz liczne przykłady trudniejszych napraw wymagające od nas solidności, wytrwałości, jak również przeznaczenia znacznie większej ilości czasu na rozwiązanie problemu.
Czasu który wielokrotnie nie przekłada się na wynagrodzenie, natomiast przekłada się na satysfakcję naszych Klientów.

Z uwagi na wciąż rosnące wymagania Klientów pamiętamy o tym, aby stale iść do przodu, oraz że tendencje rozwojowe w motoryzacji wymagają również od nas wzrostu poziomu fachowości i inwestowania w sprzęt którym się posługujemy.
Znaczny udział w naszym rozwoju miały prawie 10 letnie autoryzacje serwisu i salonu Seata, poparte certyfikatami jakościowymi ISO niemieckiego TUV-u.

Jeśli znajdziecie się Państwo w awaryjnej sytuacji, zawsze można liczyć na naszą pomoc i przyjechać w każdym momencie.

Nasz zespół przed przystąpieniem do naprawy zawsze uzgadnia

wszystkie szczegóły, staramy się aby zastosowane części i ewentualne regeneracje dały możliwość zmniejszenia ceny.

W przypadku bardziej skomplikowanych usterek koszty napraw są wysokie

Aby zrealizować ich za jednym razem. Staramy się poszukać możliwości wykonania części z nich w drugiej kolejności.

Rozumiemy że Klienci szukają oszczędności

i ostrożnie podchodzą do napraw starszych egzemplarzy, aktywnie bierzemy udział w rozwiązaniu problemu