Home » O nas

O nas

KILKA SŁÓW O NAS
Świadczone przez nas usługi mające blisko 20 letnią historię, umożliwiły zdobycie solidnej praktyki, oraz zaufanie pokaźnej grupy Klientów wiedzących że potrafimy działać skutecznie, ekonomiczne i na wysokim poziomie.

Przyjmując zlecenia na różnego rodzaju usługi troszczymy się nie tylko o solidne wykonanie prac przez mechanika, ale również czujemy się odpowiedzialni za Państwa bezpieczeństwo. Chętnie widzimy gdy Klienci zlecając nam obsługę swoich samochodów i problemy z nimi związane zauważają efekty naszych działań. Uważamy, że dużym osiągnięciem naszego serwisu są powtarzające się przykłady Klientów, którzy pomimo zmiany auta, czy też jego marki są nadal z nami związani.

Dużym plusem a zarazem przewagą naszego zespołu jest praktyka serwisowa, którą umożliwiały nam wieloletnie autoryzacje serwisu i salonu Seata. Pozwala to zaproponować całą gamę usług serwisowych i chcielibyśmy, aby ich atrakcyjność zachęciła Państwa do skorzystania z naszego serwisu.

Jeśli znajdziecie się Państwo w awaryjnej sytuacji, zawsze można liczyć na naszą pomoc i przyjechać w każdym momencie.


Z SEATEM OD POCZĄTKU

Seat po połączeniu się z Grupą Volkswagena zmienił zdecydowanie swoje oblicze. Zaproponował użytkownikom nowe możliwości konstrukcyjne, solidność wykonania, oraz wzbudzającą emocje stylistykę. Nawiązując do hiszpańskiego temperamentu i sportowych osiągnięć powstała dynamicznie rozwijająca się marka o silnej pozycji w Grupie Volkswagena.

Seat Leon w 2006 roku otrzymał nagrodę „red dot” w dowód uznania dla innowacyjnej stylistyki i funkcjonalności. W 2004 roku uhonorowana tą nagrodą została Altea. Dziennikarze motoryzacyjni Szkocji uznali Leona za najlepszy samochód roku 2006, a w 2007 roku uczynili to również dziennikarze Grecji.

Seat Sport powstał jako zespół fabryczny, który aktywnie uczestniczy w rajdach samochodowych. Wśród jego osiągnięć jest 11 tytułów osiągniętych w latach 1979 – 1983. W latach 2008 i 2009 Seat sięga po tytuły mistrzowskie w World Touring Car Championship. Do testowania samochodów w trudnych warunkach rajdowych stworzone zostały specjalne trasy zajmujące olbrzymi teren bezpośrednio przy fabrycznym Centrum Technicznym w Martorell.

Zwiedzając zakłady w latach 90-tych mieliśmy możliwość siedząc obok kierowcy rajdowego Harriego Rovanpery odbyć szokującą i zapierającą dech w piersiach jazdę Cordobą WRC po kamienistych i leśnych drogach Centrum. Wiele osób po wysłuchaniu relacji poprzedników wychodzących z rajdówki z obłędem w oczach, zrezygnowało z przejażdżki obawiając się o własne zdrowie.

Historia marki Seat (Sociedad Espańola de Automobiles de Turismo) rozpoczęła się w 1950 roku. Początkowe związki z włoskim Fiatem zostały zastąpione w 1982 roku współpracą z Volkswagenem, czego efektem stała się produkcja Ibizy od 1986 roku. W roku 1990 Grupa Volkswagena wykupiła w całości Seata i ruszyła budowa zakładów w Martorell niedaleko Barcelony. W 2002 roku w wyniku podziału wewnątrz Grupy Volkswagena Seat przyłącza się do Audi Group Brand budując silny wizerunek marki.

Skontroluj używanego Seata przed zakupem

Wiemy jak wiele zależy od dokładnej weryfikacji stanu technicznego auta, gdyż od tego będą zależały przyszłe koszty napraw

Serwisuj na bieżąco wyjdzie taniej

Chcielibyśmy Państwa przekonać, że bieżące naprawy i serwisowanie wychodzi taniej i przysparza mniej nerwowych sytuacji

SEAT serwis usługi dodatkowe

praktyka pozwala zaproponować całą gamę usług i chcielibyśmy, aby zachęciło to do skorzystania z naszego serwisu.